2019

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2019 - Warszawa
Barbara Bučar (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
Franciszek Dąbrowski (klasa fortepianu p. Anny Filipczuk)
Nina Rusinek (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczynskiej)
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej)
zostali przyjęci do PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Szkolny Konkurs Pianistyczny im. Stanisława Moniuszki
maj 2019 - Warszawa
GRUPA I
Grand Prix: Haadi Abboudi
I miejsce: Anna Krupa, Oliwia Bęś, Maria Szczepek, Alicja Muszyńska
II miejsce: Olga Pełeszok, Marcin Grzegorczyk, Anna Voloshyna, Igor Dąbrowski, Hanna Gałka, Kira Tarasiewicz, Amelia Jabłońska, Lena Wieszczycka
III miejsce: Lena Kozakowska, Hanna Kowalska, Andrzej Pawłowski, Krzysztof Stachniak
Wyróżnienie: Malwina Dźbik, Elżbieta Bartyzel, Zuzanna Krawczyk, Maria Mianowska, Julia Mokrzysiak
GRUPA II
I miejsce: Magdalena Kałużna, Weronika Wincek, Duet w składzie: Ewa Hajczewska, Małgorzata Rud
II miejsce: Szymon Kulanica, Anna Dyduch, Jakub Roślik, Aleksandra Kreczmańska, Tadeusz Łaniewski-Wołłk
III miejsce: Ada Basiuk, Ewa Chojnowska, Łucja Jackowska, Maria Sołek
Wyróżnienie: Hanna Kozdra, Justyna Kuptel, Anna Zalewska, Weronika Duda, Alicja Rusinek
GRUPA III
I miejsce: Barbara Bučar, Maja Teśniarz
II miejsce: Franciszek Dąbrowski, Nina Rusinek
III miejsce: Gabriela Czekała, Hanna Szerszeniewska, Urszula Wąsowska
Wyróżnienie: Amelia Bańcyrowska, Alicja Boguta, Julia Szymaniuk, Zofia Biernacka, Oliwia Fiedorowicz, Antoni Majewski, Antoni Marzec

XX Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne"
maj 2019 - Nałęczów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie II
Nina Rusinek (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie III

X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz"
3-8 lutego 2019 - Sanok
Haadi Abboudi (klasa fortepianu p. Aleksandry Hurkały) - Brązowy Medal

2018

III Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny "Alla Polacca"
25-26 maja 2018 - Warszawa
Alicja Muszyńska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

eMuse Online Music Competition
11 maja 2018 - Ateny, Grecja
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie w grupie B
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie w grupie D

XIX Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne"
10 maja 2018 - Nałęczów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie I
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie III

IV Konkurs Młodych Instrumentalistów "Sosnowe nutki"
21 kwietnia 2018 - Józefów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie I

2017

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem"
11-12 listopada 2017 - Warszawa
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - dyplom Supermistrza

VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding"
29 maja - 3 czerwca 2017 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

XVIII Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne"
kwiecień 2017 - Nałęczów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - II nagroda w grupie I (I nagrody nie przyznano)
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie III.

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. R. Twardowskiego
25 kwietnia 2017 - Puławy
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II nagroda

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz Klawiatury"
24-25 kwietnia 2017 - Warszawa
Szymon Kulanica (klasa fortepianu p. Agnieszki Korpyty) - wyróżnienie

XVI Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
kwiecień 2017 - Warszawa
Zespół klas IV-VI (przygotowanie p. Małgorzata Ścibisz) - wyróżnienie w Konkursie Piosenki

XVI Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
kwiecień 2017 - Warszawa
Karol Wąsowski - wyróżnienie w Konkursie Piosenki

XIX Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha
10 lutego 2017 - Warszawa
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III nagroda

VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz"
6 lutego 2017 - Sanok
Kinga Karkusiewicz (klasa fortepianu p. Aleksandry Hurkały) - laureatka - Dyplom brązowego wirtuoza

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
19-21 stycznia 2017 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

zelazowski2017 muszynski2

2016

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem"
12-13 listopada 2016 - Warszawa
Krzysztof Biskup (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - dyplom Mistrza
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - dyplom Mistrza

Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny "Alla Polacca"
20-21 maja 2016 - Warszawa
Matylda Kochańska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

Mały Festiwal Gitarowy
9 maja 2016 - Sochaczew
Krzysztof Szczęsny (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie III stopnia

Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"
14-15 marca 2016 - Warszawa
Jan Sajdak (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

II Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej
10-11 marca 2016 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

2016zelazowski sajdak2

2015

XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO
4-6 grudnia 2015 - Warszawa
Amadeusz Jankowski i Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2015 - Warszawa
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Mały Festiwal Gitarowy
18 maja 2015 - Sochaczew
Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie I stopnia
Jakub Klimowicz (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie II stopnia

III Konkurs Mazowiecki "Taniec-miniatura instrumentalna"
26-28 marca 2015 - Konstancin-Jeziorna
Matylda Kochańska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - I Nagroda w grupie A
Jan Sajdak (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - I Nagroda w grupie A
Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - I Nagroda w grupie B
Hanna Szerszeniewska (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - II Nagroda w grupie A
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II Nagroda w grupie A
Weronika Sołśnia (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III Nagroda w grupie A
Emilia Sękowska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III Nagroda w grupie B

2015kochanska 2015duet

2014

Makroregionalne Przesłuchania CEA
listopad 2014 - Warszawa
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2014 - Warszawa
Wiktoria Siemiątkowska (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej)
przyjęta do klasy skrzypiec PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2014 - Warszawa
Maria Nerkowska (klasa fortepianu p. Pawła Barana)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

II Konkurs Mazowiecki "Taniec-miniatura instrumentalna"
13 kwietnia 2014 - Konstancin-Jeziorna
Franciszek Karwowski (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - I Nagroda w grupie A

2014karwowski

2013

4. Warszawski Konkurs Pianistyczny
22-24 listopada 2013 - Warszawa
Franciszek Karwowski (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

Telewizja Polska - Program 2 - "Pytanie na śniadanie"
1 października 2013 - Warszawa
Bartosz Niebroń (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) oraz grupa uczniów naszej szkoły: Alicja Hurka, Kinga Karkusiewicz, Zofia Klimek, Antoni Meducki, Maja Wasserman, Jan Wójcik
występ w programie na żywo


Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
czerwiec 2013 - Warszawa
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
10-15 czerwca 2013 - Warszawa
Julia Jaworska (klasy skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej i Łukasza Saniewskiego)
przyjęty do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1 oraz ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska) oraz PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

IV Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Spiewające Skrzypce"
24-25 kwietnia 2013 - Włocławek
Julia Jaworska (klasy skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - III miejsce

Fabryka Trzciny
20 marca 2013 - Warszawa
Antoni Meducki (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
udział w koncercie "50 lat przy mikrofonie Piotra Kaczkowskiego"

2013karwowski 2013jaworska

2012

Makroregionalne Przesłuchania CEA
grudzień 2012 - Warszawa
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego

3. Warszawski Konkurs Pianistyczny
23-25 listopada 2012 - Warszawa
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie

XI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
23-26 maja 2012 - Żyrardów
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2012 - Warszawa
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2012 - Warszawa
Zuzanna Domagalska (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak)
przyjęta do klasy gitary PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2012 - Warszawa
Ignacy Kluszczyński (klasa skrzypiec p. Justyny Górskiej)
przyjęty do klasy trąbki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"
12 marca 2012 - Warszawa
Maja Wassermann (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

2012wassermann 2012blada

2011

II Warszawski Konkurs Pianistyczny
18-20 listopada 2011 - Warszawa
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - III nagroda w grupie I
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie I stopnia w grupie II
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie II stopnia w grupie III


Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2011 - Warszawa
Marta Cymerman (klasa skrzypiec p. Filipa Szymaniaka)
przyjęta do klasy skrzypiec PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2011 - Warszawa
Maja Kolczyńska (klasa fortepianu p. Magdaleny Bastian)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2011 - Warszawa
Zofia Rydel (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

X Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
20 maja 2011 - Żyrardów
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - wyróżnienie w I grupie

III Regionalny Konkurs Miniatury Skrzypcowej
8 lutego 2011 - Warszawa
Kamila Bury (klasa skrzypiec p. Doroty Wojciechowskiej) - III nagroda w I grupie

I Warszawski Konkurs Pianistyczny
24 stycznia 2011 - Warszawa
Grupa I
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - II nagroda
Julia Domagalska (klasa fortepianu p. Anny Krzywickiej) - wyróżnienia II stopnia
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienia II stopnia
Grupa II
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - I Nagroda
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - III Nagroda
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie I stopnia
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Justyny Stećko-Grzegorzewskiej) - wyróżnienie II stopnia

2011wojtas 2011troc

2010

I Wokalno-Instrumentalny Konkurs Kolęd i Pastorałek "KOLĘDOWANIE 2010"
18 grudnia 2010 - Konstancin-Jeziorna
Kwartet skrzypcowy (klasa II) - wyróżnienie
Kamila Bury, Agnieszka Karwacka, Filip Niedzielski, Maja Sokołowska
Trio skrzypcowe (klasa III) - II miejsce
Bogumiła Bajor, Maria Duczek, Natalia Majos
Zespoły przygotowała p. Dorota Szczepańska

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2010 - Warszawa
Aleksandra Osowska (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2010 - Warszawa
Magdalena Czarnecka
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

X Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego
23-29 maja 2010 - Łomianki-Izabelin
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
22-23 kwietnia 2010 - Łódź
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie w II grupie
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie w I grupie

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Beli Bartoka
17 stycznia 2010 - Warszawa
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie

2010wojtas2 2010bajena

2009

Telewizja Polska - Program 1 - "Dlaczego? Po co? Jak?"
12 listopada 2009 - Warszawa
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Justyny Stećko)
występ w programie


Egzamin wstępny - ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego
maj 2009 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej)
przyjęta do klasy skrzypiec OSM II st. im. K. Szymanowskiego w Warszawie (Krasińskiego)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2009 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak)
przyjęty do klasy gitary PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

II Regionalny Konkurs Miniatury Skrzypcowej
27 marca 2009 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II miejsce

2009an

2008

VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Łomiankach
maj 2008 Łomianki
Dominika Lech (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

Festiwal Muzyki Fortepianowej
maj 2008 Łowicz
Sonia Geryn (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
24-25 kwietnia 2008 - Łódź
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - III miejsce

2008bajena

2007

Radio Józef
19 grudnia 2007 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2007 - Warszawa
Marta Plasota (klasa fortepianu p. Anny Zawór)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

Festiwal Muzyki Fortepianowej
18-19 maja 2007 - Łowicz
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczerwskiej) - II miejsce
Dominika Lech (klasa fortepianu p. Justyny Stećko) - wyróżnienie
Małgorzata Frydrych (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - wyróżnienie

VI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
18 maja 2007 - Żyrardów
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - I miejsce
Jerzy Obłuski (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie

V Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe
11 maja 2007 - Żyrardów
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III miejsce

Telewizja Polska - Program 1 - "Budzik"
7 maja 2007 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie

IV Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
26-27 kwietnia 2007 - Łódź
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - wyróżnienie

Telewizja Polska - Program 1 - "5-10-15"
14 kwietnia 2007 - Warszawa
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik)
Zuzanna Miodońska (klasa skrzypiec p. Doroty Wojciechowskiej)
występ w programie


Telewizja Polska - Program 1 - "Recepty Jedynki"
7 marca 2007 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik)
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
20 stycznia 2007 - Warszawa
Dyplom dla p. Anny Ratajczyk za wyróżniające przygotowanie:
- duetu Agnieszka Bursztynowska i Zofia Michałowska
- Konrada Padewskiego

2007kaczmarek 2007bajena

2006

Radio Józef
20 grudnia 2006 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Telewizja Polska - Program 1 - "5-10-15"
9 grudnia 2006 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ jako solista w programie

V Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
12 maja 2006 - Żyrardów
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

III Konkurs Instrumentalny "Taniec jako miniatura muzyczna"
23 kwietnia 2006 - Konstancin-Jeziorna
grupa B (klasa II i III)
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk) - I nagroda i nagroda specjalna za osobowość artystyczną
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - II nagroda
Jan Stokłosa (klasa fortepianu p. Anny Baran) - III nagroda
grupa A (klasa I)
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - II nagroda
Barbara Biały (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III nagroda
Marta Cymerman (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III nagroda
Małgorzata Frydrych (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie

2006kaczmarek 2006an

2004-2005

Radio Józef
22 grudnia 2005 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

VIII Warszawskie Warsztaty Gitarowe
25-26 listopada 2005 - Warszawa
Jan Marszałek (klasa gitary p. Pawła Nawary) - dyplom uczestnictwa z wyróżnieniem

Telewizja Polska - Program 1 - "Dzień dobry w sobotę"
10 września 2005 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska i Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie na żywo

III Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
10-11 czerwca 2005 - Łodź
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - II nagroda

Radio Józef
12 grudnia 2004 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska, Zofia Michałowska i Martyna Posłuszna (klasa gitary p. Magdaleny Białej)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Polskie Radio BIS
25 lutego 2004 - Warszawa
Jan Marszałek (klasa gitary p. Pawła Nawary)
występ w programie na żywo z nauczycielem

2005marszałek1 2005kaczmarek