2017

VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding"
29 maja - 3 czerwca 2017 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

XVIII Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne" 2017
kwiecień 2017 - Nałęczów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - II nagroda w grupie I (I nagrody nie przyznano)
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie III.

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. R. Twardowskiego
25 kwietnia 2017 - Puławy
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II nagroda

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz Klawiatury"
24-25 kwietnia 2017 - Warszawa
Szymon Kulanica (klasa fortepianu p. Agnieszki Korpyty) - wyróżnienie

XVI Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
kwiecień 2017 - Warszawa
Zespół klas IV-VI (przygotowanie p. Małgorzata Ścibisz) - wyróżnienie w Konkursie Piosenki

XVI Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
kwiecień 2017 - Warszawa
Karol Wąsowski - wyróżnienie w Konkursie Piosenki

XIX Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha
10 lutego 2017 - Warszawa
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III nagroda

VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz"
6 lutego 2017 - Sanok
Kinga Karkusiewicz (klasa fortepianu p. Aleksandry Hurkały) - laureatka - Dyplom brązowego wirtuoza

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
19-21 stycznia 2017 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

zelazowski2017 muszynski2

2016

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I pierwszak może być mistrzem"
12-13 listopada 2016 - Warszawa
Krzysztof Biskup (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - dyplom Mistrza
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - dyplom Mistrza

Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny "Alla Polacca"
20-21 maja 2016 - Warszawa
Matylda Kochańska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

Mały Festiwal Gitarowy
9 maja 2016 - Sochaczew
Krzysztof Szczęsny (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie III stopnia

Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"
14-15 marca 2016 - Warszawa
Jan Sajdak (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

II Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej
10-11 marca 2016 - Warszawa
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - wyróżnienie

2016zelazowski sajdak2

2015

XIII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO
4-6 grudnia 2015 - Warszawa
Amadeusz Jankowski i Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2015 - Warszawa
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Mały Festiwal Gitarowy
18 maja 2015 - Sochaczew
Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie I stopnia
Jakub Klimowicz (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - wyróżnienie II stopnia

III Konkurs Mazowiecki "Taniec-miniatura instrumentalna"
26-28 marca 2015 - Konstancin-Jeziorna
Matylda Kochańska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - I Nagroda w grupie A
Jan Sajdak (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - I Nagroda w grupie A
Karol Wąsowski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) - I Nagroda w grupie B
Hanna Szerszeniewska (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - II Nagroda w grupie A
Gabriel Żelazowski (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II Nagroda w grupie A
Weronika Sołśnia (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III Nagroda w grupie A
Emilia Sękowska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - III Nagroda w grupie B

2015kochanska 2015duet

2014

Makroregionalne Przesłuchania CEA
listopad 2014 - Warszawa
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - zakwalifikowany do etapu ogólnopolskiego

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2014 - Warszawa
Wiktoria Siemiątkowska (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej)
przyjęta do klasy skrzypiec PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2014 - Warszawa
Maria Nerkowska (klasa fortepianu p. Pawła Barana)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

II Konkurs Mazowiecki "Taniec-miniatura instrumentalna"
13 kwietnia 2014 - Konstancin-Jeziorna
Franciszek Karwowski (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - I Nagroda w grupie A

2014karwowski

2013

4. Warszawski Konkurs Pianistyczny
22-24 listopada 2013 - Warszawa
Franciszek Karwowski (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

Telewizja Polska - Program 2 - "Pytanie na śniadanie"
1 października 2013 - Warszawa
Bartosz Niebroń (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak) oraz grupa uczniów naszej szkoły: Alicja Hurka, Kinga Karkusiewicz, Zofia Klimek, Antoni Meducki, Maja Wasserman, Jan Wójcik
występ w programie na żywo


Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
czerwiec 2013 - Warszawa
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding"
10-15 czerwca 2013 - Warszawa
Julia Jaworska (klasy skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej i Łukasza Saniewskiego)
przyjęty do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1 oraz ZPSM im. F. Chopina
maj 2013 - Warszawa
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska) oraz PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

IV Włocławskie Spotkania Skrzypcowe "Spiewające Skrzypce"
24-25 kwietnia 2013 - Włocławek
Julia Jaworska (klasy skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - III miejsce

Fabryka Trzciny
20 marca 2013 - Warszawa
Antoni Meducki (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
udział w koncercie "50 lat przy mikrofonie Piotra Kaczkowskiego"

2013karwowski 2013jaworska

2012

Makroregionalne Przesłuchania CEA
grudzień 2012 - Warszawa
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego

3. Warszawski Konkurs Pianistyczny
23-25 listopada 2012 - Warszawa
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie

XI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
23-26 maja 2012 - Żyrardów
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2012 - Warszawa
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2012 - Warszawa
Zuzanna Domagalska (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak)
przyjęta do klasy gitary PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2012 - Warszawa
Ignacy Kluszczyński (klasa skrzypiec p. Justyny Górskiej)
przyjęty do klasy trąbki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"
12 marca 2012 - Warszawa
Maja Wassermann (klasa skrzypiec p. Anny Góral-Tomaszewskiej) - wyróżnienie

2012wassermann 2012blada

2011

II Warszawski Konkurs Pianistyczny
18-20 listopada 2011 - Warszawa
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - III nagroda w grupie I
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie I stopnia w grupie II
Julia Deisenberg (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie II stopnia w grupie III


Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2011 - Warszawa
Marta Cymerman (klasa skrzypiec p. Filipa Szymaniaka)
przyjęta do klasy skrzypiec PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2011 - Warszawa
Maja Kolczyńska (klasa fortepianu p. Magdaleny Bastian)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2011 - Warszawa
Zofia Rydel (klasa fortepianu p. Karoliny Marchlewskiej)
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

X Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
20 maja 2011 - Żyrardów
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - wyróżnienie w I grupie

III Regionalny Konkurs Miniatury Skrzypcowej
8 lutego 2011 - Warszawa
Kamila Bury (klasa skrzypiec p. Doroty Wojciechowskiej) - III nagroda w I grupie

I Warszawski Konkurs Pianistyczny
24 stycznia 2011 - Warszawa
Grupa I
Robert Lainer (klasa fortepianu p. Piotra Podemskiego) - II nagroda
Julia Domagalska (klasa fortepianu p. Anny Krzywickiej) - wyróżnienia II stopnia
Zofia Zarzycka (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienia II stopnia
Grupa II
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - I Nagroda
Giulia Blada (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - III Nagroda
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie I stopnia
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Justyny Stećko-Grzegorzewskiej) - wyróżnienie II stopnia

2011wojtas 2011troc

2010

I Wokalno-Instrumentalny Konkurs Kolęd i Pastorałek "KOLĘDOWANIE 2010"
18 grudnia 2010 - Konstancin-Jeziorna
Kwartet skrzypcowy (klasa II) - wyróżnienie
Kamila Bury, Agnieszka Karwacka, Filip Niedzielski, Maja Sokołowska
Trio skrzypcowe (klasa III) - II miejsce
Bogumiła Bajor, Maria Duczek, Natalia Majos
Zespoły przygotowała p. Dorota Szczepańska

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2010 - Warszawa
Aleksandra Osowska (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2010 - Warszawa
Magdalena Czarnecka
przyjęta na wydział rytmiki PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

X Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego
23-29 maja 2010 - Łomianki-Izabelin
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
22-23 kwietnia 2010 - Łódź
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - wyróżnienie w II grupie
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie w I grupie

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Beli Bartoka
17 stycznia 2010 - Warszawa
Jan Wojtas (klasa fortepianu p. Łukasza Saniewskiego) - wyróżnienie

2010wojtas2 2010bajena

2009

Telewizja Polska - Program 1 - "Dlaczego? Po co? Jak?"
12 listopada 2009 - Warszawa
Maria Wirkowska (klasa fortepianu p. Justyny Stećko)
występ w programie


Egzamin wstępny - ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego
maj 2009 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej)
przyjęta do klasy skrzypiec OSM II st. im. K. Szymanowskiego w Warszawie (Krasińskiego)

Egzamin wstępny - ZPSM im. F. Chopina
maj 2009 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Wiktorii Szubelak)
przyjęty do klasy gitary PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie (Bednarska)

II Regionalny Konkurs Miniatury Skrzypcowej
27 marca 2009 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Zofii Wóycickiej) - II miejsce

2009an

2008

VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Łomiankach
maj 2008 Łomianki
Dominika Lech (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

Festiwal Muzyki Fortepianowej
maj 2008 Łowicz
Sonia Geryn (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
24-25 kwietnia 2008 - Łódź
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczewskiej) - III miejsce

2008bajena

2007

Radio Józef
19 grudnia 2007 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Egzamin wstępny - ZPSM nr 1
maj 2007 - Warszawa
Marta Plasota (klasa fortepianu p. Anny Zawór)
przyjęta do klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera w Warszawie (Miodowa)

Festiwal Muzyki Fortepianowej
18-19 maja 2007 - Łowicz
Maria Bajena (klasa fortepianu p. Marty Jarczerwskiej) - II miejsce
Dominika Lech (klasa fortepianu p. Justyny Stećko) - wyróżnienie
Małgorzata Frydrych (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - wyróżnienie

VI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
18 maja 2007 - Żyrardów
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - I miejsce
Jerzy Obłuski (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie

V Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe
11 maja 2007 - Żyrardów
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III miejsce

Telewizja Polska - Program 1 - "Budzik"
7 maja 2007 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie

IV Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
26-27 kwietnia 2007 - Łódź
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik) - wyróżnienie

Telewizja Polska - Program 1 - "5-10-15"
14 kwietnia 2007 - Warszawa
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik)
Zuzanna Miodońska (klasa skrzypiec p. Doroty Wojciechowskiej)
występ w programie


Telewizja Polska - Program 1 - "Recepty Jedynki"
7 marca 2007 - Warszawa
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Emilii Mrozik)
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej
20 stycznia 2007 - Warszawa
Dyplom dla p. Anny Ratajczyk za wyróżniające przygotowanie:
- duetu Agnieszka Bursztynowska i Zofia Michałowska
- Konrada Padewskiego

2007kaczmarek 2007bajena

2006

Radio Józef
20 grudnia 2006 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Telewizja Polska - Program 1 - "5-10-15"
9 grudnia 2006 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ jako solista w programie

V Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
12 maja 2006 - Żyrardów
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - wyróżnienie

III Konkurs Instrumentalny "Taniec jako miniatura muzyczna"
23 kwietnia 2006 - Konstancin-Jeziorna
grupa B (klasa II i III)
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk) - I nagroda i nagroda specjalna za osobowość artystyczną
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - II nagroda
Jan Stokłosa (klasa fortepianu p. Anny Baran) - III nagroda
grupa A (klasa I)
Oliwia Radomska (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - II nagroda
Barbara Biały (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III nagroda
Marta Cymerman (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek) - III nagroda
Małgorzata Frydrych (klasa fortepianu p. Anny Martyniuk) - wyróżnienie

2006kaczmarek 2006an

2004-2005

Radio Józef
22 grudnia 2005 - Warszawa
Konrad Padewski (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
Julianna An (klasa skrzypiec p. Magdaleny Żemek)
wykonanie kolęd w programie na żywo

VIII Warszawskie Warsztaty Gitarowe
25-26 listopada 2005 - Warszawa
Jan Marszałek (klasa gitary p. Pawła Nawary) - dyplom uczestnictwa z wyróżnieniem

Telewizja Polska - Program 1 - "Dzień dobry w sobotę"
10 września 2005 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska i Zofia Michałowska (klasa gitary p. Anny Ratajczyk)
występ w programie na żywo

III Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg
10-11 czerwca 2005 - Łodź
Paweł Kaczmarek (klasa fortepianu p. Anny Brzeskiej) - II nagroda

Radio Józef
12 grudnia 2004 - Warszawa
Agnieszka Bursztynowska, Zofia Michałowska i Martyna Posłuszna (klasa gitary p. Magdaleny Białej)
wykonanie kolęd w programie na żywo

Polskie Radio BIS
25 lutego 2004 - Warszawa
Jan Marszałek (klasa gitary p. Pawła Nawary)
występ w programie na żywo z nauczycielem

2005marszałek1 2005kaczmarek