jarczewska5

Absolwentka klasy fortepianu Joanny Kurpiowskiej w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Fr. Chopina w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu pod kierunkiem prof. Andrzeja Tatarskiego, gdzie uzyskała również przygotowanie pedagogiczne. Jest laureatką licznych konkursów ogólnopolskich (m. in. I nagrody na Konkursie CEA w Warszawie, III nagrody na Konkursie EPTA w Krakowie) oraz międzynarodowych (m. in. II nagrody na Międzynarodowym Konkursie Miłosza Magina w Paryżu).

Od początku swojej pracy pedagogicznej jest związana z dwoma szkołami: Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. F. Chopina w Warszawie oraz Warszawską Szkołą Muzyczną.
W ZPSM II st. im. F. Chopina pełni funkcję kierownika Sekcji Fortepianu, Klawesynu i Organów oraz prowadzi klasę fortepianu głównego.
W Warszawskiej Szkole Muzycznej I st. prowadzi również klasę fortepianu oraz jest kierownikiem sekcji.
Wielokrotnie nagradzana jako akompaniator na konkursach wokalnych, otrzymuje wyróżnienia za swą pracę pedagogiczną i artystyczną, a jej uczniowie fortepianu zdobywają nagrody na konkursach pianistycznych.

Jest wykładowcą na Warszawskich Warsztatach Pianistycznych oraz na Letnich Kursach Muzycznych w Szczecinku.
Pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia European Piano Teachers Association Poland.
Prowadzi działalność koncertową współpracując m. in. z solistami Warszawskiej Opery Kameralnej - Agnieszką Kozłowską, Beatą Wardak, Leszkiem Świdzińskim, Sławomirem Jurczakiem, Agnieszką Lipską-Nakoniecznik.