kulakowska2

Akompaniator  Polskiego Baletu Narodowego. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. zw. dr hab. Bogdana Czapiewskiego i doktora Karola Garwolińskiego. Uzyskała tytuł magistra sztuk muzycznych w macierzystej uczelni. Ukończyła z wyróżnieniem fortepian w klasie magistra Mariusza Trzebniaka w Liceum Muzycznym w Gdańsku. Wcześniej uczennica magister Medei Berianidze w Szkole Muzycznej w Słupsku.

Została laureatką Estrady Młodych 50. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku.
Otrzymała nagrodę Instytucji Promocji i Upowszechniania Muzyki „Silesia” w Katowicach.
Laureatka drugiego miejsca na Międzynarodowym Konkursie Interpretacji z muzyką Jaime Reis w Lizbonie.
Zajęła wraz z triem fortepianowym I miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Zespołów Kameralnych w Warszawie organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej.
Dwukrotnie grała z orkiestrą - Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupsku.
Otrzymała Stypendium Rektora na macierzystej uczelni.Pasjonuje się wykonawstwem muzyki współczesnej. Jest członkinią Microtone Duo, który tworzy wraz ze skrzypaczką Katarzyną Olszewską. Nagrywała współczesną muzykę, utwory Steve'a Jonesa i Nicka Robertsa dla Radia Gdańsk i Gdańskiej Fundacji Twórców i Wykonawców Muzyki Współczesnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej.

Uczestniczyła w kursach dla solistów oraz zespołów kameralnych, które prowadzili wybitni pedagodzy: Krzysztof Jabłoński, Piotr Paleczny, Waldemar Wojtal, Wojciech Świtała, Małgorzata Walentynowicz, Ewa Strusińska, Bernd Goetzke, Maija Weitz, Monica Cattarossi, Gil Garburg, Rei Munakata, Lennart Dohms, Krzysztof Knittel, Tadeusz Wielecki, Jerzy Kornowicz.

Koncertowała w wielu prestiżowych salach: m. in. w Filharmonii Podlaskiej, Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku, Filharmonii w Szczecinie, Teatrze Muzycznym w Gdyni, Teatrze Leśnym w Gdańsku, w Muzeum - Zamku w Łańcucie, Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego, Pałacu Belwederskim.
Występowała na rozmaitych festiwalach i przedsięwzięciach muzycznych: m. in. na Komeda Jazz Festival, na festiwalu Muzyka Chopina na Przedprożach Gdańskich Kamienic, XII Festiwalu Muzyki Kameralnej, Międzynarodowym Festiwalu Duetów Fortepianowych, Nowych Falach - II Festiwalu Muzyki Współczesnej, XXVII Międzynarodowym Festiwalu Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych, Skupie Dźwięków Nowych i Używanych. Wraz z mezzosopranistką Anną Thun wykonała pieśni Karola Rostworowskiego w TVP Polonia w programie na żywo „Halo Polonia”.