KONCERTY Uczniów naszej Szkoły

Serdecznie zapraszamy na KONCERTY Uczniów naszej Szkoły:
20.05.2019 r. - Żytnia
g. 16.00 - FORTEPIAN
g. 17.30 - SKRZYPCE I GITARA
23.05.2019 r. - Ursynów, poniedziałki - czwartki
FORTEPIAN
g. 16.00 - klasy I i IV
g. 16.30 - klasy II i V
g. 17.15 - klasy III i VI
SKRZYPCE - g. 18.00
24.05.2019 r. - Ursynów, wtorki - piątki
FORTEPIAN
g. 15.30 - klasy I i II
g. 16.15 - klasy III i IV
g. 17.15 - klasy V i VI
GITARA - g. 18.00
Zajęcia instrumentów i teorii w tych dniach nie odbędą się.

Rekrutacja 2019/2020

Trwa rekrutacja do szkoły muzycznej na rok szkolny 2019/2020.
Osoby zainteresowane zajęciami w naszej szkole zapraszamy do kontaktu - tel. 603 206 358

Dodatkowe informacje na stronie Rekrutacja

Laureaci XX Międzynarodowego Konkursu „Moje Inspiracje Muzyczne” Nałęczów 2019

Jakub Roślik - III miejsce w grupie II
Nina Rusinek - III miejsce w grupie III
Uczniowie klasy fortepianu Pani Urszuli Świerczyńskiej
GRATULUJEMY!!!

Brązowy medal – Bieszczady bez granic

Haadi Abboudi, uczeń I klasy fortepianu Pani Aleksandry Hurkały, zdobył Brązowy Medal na X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Sanoku "Młody Wirtuoz".
GRATULUJEMY!!!

Laureaci I Szkolnego Konkursu Pianistycznego im. Stanisława Moniuszki

Żytnia

Grupa I
Grand Prix
Haadi Abboudi
II miejsce
Anna Voloshyna, Igor Dąbrowski
III miejsce
Hanna Kowalska

Grupa II
I miejsce
Weronika Wincek
II miejsce
Anna Dyduch
III miejsce
Ada Basiuk
Wyróżnienie
Weronika Duda

Grupa III
Wyróżnienie
Zofia Biernacka

URSYNÓW poniedziałki - czwartki

GRUPA I
I miejsce
Oliwia Bęś, Maria Szczepek, Alicja Muszyńska
II miejsce
Hanna Gałka, Kira Tarasiewicz, Amelia Jabłońska, Lena Wieszczycka
III miejsce
Andrzej Pawłowski, Krzysztof Stachniak
Wyróżnienia
Zuzanna Krawczyk, Maria Mianowska, Julia Mokrzysiak

GRUPA II
I miejsce
Duet w składzie: Ewa Hajczewska, Małgorzata Rud
II miejsce
Jakub Roślik, Aleksandra Kreczmańska, Tadeusz Łaniewski-Wołłk
III miejsce
Ewa Chojnowska, Łucja Jackowska, Maria Sołek
Wyróżnienie
Alicja Rusinek

GRUPA III
I miejsce
Maja Teśniarz
II miejsce
Nina Rusinek
III miejsce
Gabriela Czekała, Hanna Szerszeniewska, Urszula Wąsowska
Wyróżnienia
Oliwia Fiedorowicz, Antoni Majewski, Antoni Marzec

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

dni wolne 1 - 2 listopada
ferie świąteczne 22 grudnia - 1 stycznia
ferie zimowe 26 stycznia - 10 lutego
ferie Wielkanocne 18 - 23 kwietnia
dni wolne 1 - 3 maja

Kalendarz zajęć jest zbieżny z kalendarzem roku szkolnego szkół muzycznych i ogólnokształcących w Warszawie

Nagrody uczniów w 2018 roku

III Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny "Alla Polacca"
25-26 maja 2018 - Warszawa
Alicja Muszyńska (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie
Stanisław Muszyński (klasa fortepianu p. Ewy Gajkowskiej) - wyróżnienie

eMuse Online Music Competition
11 maja 2018 - Ateny, Grecja
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie w grupie B
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - wyróżnienie w grupie D

XIX Międzynarodowy Konkurs "Moje Inspiracje Muzyczne"
10 maja 2018 - Nałęczów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie I
Leszek Troc (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie III

IV Konkurs Młodych Instrumentalistów "Sosnowe nutki"
21 kwietnia 2018 - Józefów
Jakub Roślik (klasa fortepianu p. Urszuli Świerczyńskiej) - III nagroda w grupie I

Uprawnienia szkoły publicznej

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że wpis do ewidencji szkół artystycznych nie ma nic wspólnego z uprawnieniami szkoły publicznej.
Wpis do ewidencji jest obowiązkowy dla każdej niepublicznej szkoły muzycznej.
Uprawnienia szkoły publicznej są nadawane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego po spełnieniu przez szkołę muzyczną warunków określonych w ustawie Prawo oświatowe.
Nasza szkoła muzyczna jest jedną z nielicznych w Warszawie posiadających uprawnienia. Wyłącznie takie szkoły mają prawo wydawać świadectwa na państwowych drukach.